УКРАЇНА

20:50

22.05

Влада

Убезпечити шахти Україні допоможуть США

0

Шахта «Краснолиманська» (Донецька область) має одержати від Проекту поліпшення безпеки українських шахт Міністерства праці США допомогу. Зокрема, мова йде про надання шахті вузла для підземного горизонтального буріння. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Необхідними є консультації з українськими уповноваженими з питань безпеки праці й адміністрацією шахти для визначення нової дати візиту на шахту експертів, запланованого раніше на 25-30 липня, для узгодження характеристик горизонтальних отворів і відповідного обладнання, - повідомляє посольство США в Україні.

«Краснолиманська» брала участь у нещодавно завершеному проекті зменшення запилення в шахтах методом осланцювання гірських порід і фільтрації шахтної води, що фінансувався Міністерством праці США.

Посольство США висловлює співчуття урядові й народові України в зв’язку із загибеллю шахтарів у результаті вибуху на шахті «Краснолиманська».

Як повідомлялося, 31 особа загинула і доля 5 невідома у зв’язку з вибухом і пожежею внаслідок нього на шахті «Краснолиманська». Вибух стався в понеділок, 19 липня, о 19:55.

Усього на момент вибуху в шахті перебувало 48 осіб, 12 із яких вибралися на поверхню самостійно.

Шахта належить до категорії небезпечних з раптовим викидом вугілля, породи, газу, вибуховості вугільного пилу.

У січні 2001 року в «Краснолиманській» у результаті вибуху метану загинуло 9 осіб.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus