УКРАЇНА

13:22

19.06

Влада

«Укртелеком» не дістанеться офшору

0

Фонд державного майна видав наказ про затвердження положення про продаж ВАТ «Укртелеком». Відповідно до положення, до участі у відкритих торгах не допускаються компанії, власників яких не можна визначити, а також компанії, зареєстровані в офшорних зонах, перелік яких визначений законодавством. Про це повідомляє «ЛІГАБізнесІнформ».

У відкритих торгах мають право брати участь промислові інвестори – юридичні особи або об’єднання юридичних осіб (резидент або нерезидент), що відповідають кваліфікаційним вимогам, зазначеним в умовах відкритих торгів. Положення також забороняє використовувати для купівлі пакета акцій «Укртелекому» кошти з непідтверджених джерел або отримані злочинним шляхом.

Промисловий інвестор, який придбає пакет акцій «Укртелекому», набуде право одержати в управління пакет акцій підприємства в розмірі до 50%, що закріплений у державній власності. Умови передачі в управління промисловому інвесторові цього пакета мають бути визначені у відповідному договорі.

Відповідно до положення, до складу тендерної комісії можуть бути запрошені представники Служби безпеки України і Міністерства внутрішніх справ. Вони братимуть участь у роботі комісії з правом дорадчого голосу. Усі члени тендерної комісії несуть відповідальність відповідно до діючого законодавства за розголошення інформації про кількість претендентів, відомостей з їхніх кваліфікаційних документів, про процедури і режим роботи комісії.

Нагадаємо, що 14 липня 2004 року комісія з приватизації «Укртелекому» вирішила продати 42,86% акцій оператора зв’язку. Голова ФДМ заявив, що продаж відбудеться до жовтня 2004 року.

«Укртелеком» контролює більш як 80% ринку української телефонії, обслуговуючи більше ніж 9 млн. абонентів. Крім проданих на пільгових умовах працівникам підприємства 7,14% акцій, інші акції (92,86%) перебувають у власності держави.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus