УКРАЇНА

08:55

20.06

Влада

Мороз вважає, що заклики до ЄС – це пустопорожній піар

0

На зустрічі з журналістами в Івано-Франківську, відповідаючи на запитання кореспондента Бі-Бі-Сі з приводу вступу України до ЄС, кандидат в Президенти Олександр Мороз висловив упевненість, що ні Україна за своїми стандартами життя та рівнем демократії не готова до вступу в ЄС, ні ЄС не готовий за тими ж підставами навіть розглядати це питання, повідомили «proUA» в прес-службі СПУ.

Тому, за словами Мороза, заяви окремих політиків, що Україна готова стати членом Євросоюзу, можна розглядати, як порожній за змістом «піар». «Європу слід нам самим збудувати в себе, - сказав О. Мороз. - Тоді з нами рахуватимуться у світі, як з рівноправною країною».

Лідер СПУ також зауважив, що шлях в Європу України може бути здійснений лише через Соціалістичну партію. Оскільки в Європі соціалісти і соціал-демократи (партнери СПУ по Соцінтерну) знаходяться при владі. Вони відстоюють засади соціальної справедливості, демократії і прав людини. Це принципи демократичного соціалізму. «Як можна кликати до Європи, відстоюючи протилежне?» - сказав Олександр Мороз.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus