УКРАЇНА

00:41

23.05

Влада

Олександр Мороз впевнений, що підтасовку на виборах можна зупинити

0

“Сьогодні з’явилась упевненість, що опозиція не дозволить владі організувати масову підтасовку результатів голосування на зразок 1999 року”,- говориться у заяві Лідера СПУ кандидата в президенти Олександр Мороза, переданій «proUA».

Подаємо далі повнотекстово:

“ У мене відбулася важлива розмова з Віктором Андрійовичем Ющенком. Ми обговорили проблему підготовки владою широкомасштабних фальсифікацій на майбутніх президентських виборах.

Упевнений, що Віктор Андрійович також, як і я, розуміє, що протистояти цій проблемі можна, тільки об’єднавши зусилля усіх трьох основних опозиційних кандидатів у президенти. Спробам підмінити волю українських громадян підробками та підтасовками об’єднана опозиція протиставить громадянський контроль. Свавілля та беззаконня можна зупинити тільки силою, що базується на суворому дотриманні прав і свобод громадян.

І на Заході, і на Сході, і в Центральній Україні - опозиція може і повинна продемонструвати, що на цей раз вибори не вдасться перетворити на аферу. Ми домовилися з Віктором Ющенком про зустріч найближчим часом для того, щоб налагодити координацію виборчих штабів. У лідерів опозиції можуть бути політичні розходження, але нас об’єднує одне - ми прагнемо того, щоб ніхто і ніщо не заважало українцям вільно висловити свою волю на президентських виборах.

Я хочу відмітити, що перші реальні дії щодо створення системи суспільного контролю за проведенням чесних і демократичних виборів вже здійснені. Петро Миколайович Симоненко таким же чином, як і я, поставив відповідне завдання своєму виборчому штабу. Керівники штабів Адам Мартинюк і Йосип Вінський вже провели переговори на цю тему. Робота буде йти швидкими темпами і без голосних слів. Демократичні вибори Україні ніхто не подарує, демократію треба зуміти захистити. Влада відверто нехтує законом. Проте, знайдеться сила, котра змусить поважати закон”.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus