УКРАЇНА

10:40

24.05

Влада

Криворізький залізорудний комбінат виставили на продаж

0

23 липня Фонд держмайна України оголосив конкурс на продаж 93,07% ВАТ «Криворізький залізорудний комбінат» (КЗРК, Дніпропетровська обл.). Стартова ціна пакета визначена в розмірі 242,635 млн. гривень, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Фіксовані умови конкурсу передбачають збереження профілю підприємства протягом 5 років, зокрема, основних видів економічної діяльності, що існують на момент підписання договору купівлі-продажу.

Умови також передбачають проведення комплексу заходів для збереження технологічної єдності виробництва і технологічних циклів, а також збереження і раціональне використання робочих місць протягом 5 років з моменту підписання договору купівлі-продажу.

Маріупольський меткомбінат ім. Ілліча, що раніше заявляв про зацікавленість у придбанні цього гірничорудного підприємства, оцінював його на рівні 700 млн. гривень. Однак «Міжнародна консалтингова компанія - оцінка» (Київ) оцінила 93,07% акцій КЖРК на 242 млн. грн. Після оголошення такої суми оцінки глава Контрольної спеціальної комісії Верховної Ради з питань приватизації Валентина Семенюк заявила про наміри комісії вивчити діяльність компанії-оцінювача КЖРК, що істотно занизив вартість гірничорудного підприємства.

Семенюк припустила, що умови приватизації могли бути підготовлені «під конкретного олігарха», що визначило оцінну вартість підприємства.

Підприємства, що раніше входили до державної акціонерної компанію «Укррудпром», серед них КЖРК, підлягають приватизації відповідно до закону про особливості приватизації підприємств ДАК. З цією метою створено комісію, куди ввійшли по три представники від Фонду держмайна (ФДМ) України і Міністерства промислової політики.

Уряд України 1 березня 2002 року передав 100% акцій ВАТ «Комсомольське рудоуправління» (Донецька обл.), що входило до складу ДАК «Укррудпром», у управлінні ВАТ «Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча» терміном на п’ять років із правом їхнього подальшого викупу.

ВАТ «ММК ім. Ілліча» - одне з трьох найбільших металургійних підприємств України. ЗАТ «Ілліч-Сталь» належить більше 90% акцій комбінату, решта - фізичним і юридичним особам.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus