УКРАЇНА

20:04

22.06

Влада

Україну знову названо найбільшим музичним піратом

0

Україна знову потрапила до десятки країн з найвищим рівнем музичного піратства. Це випливає з річного звіту Міжнародної федерації фонографічної індустрії (IFPI) про боротьбу з нелегальним виробництвом й реалізацією компакт-дисків у світі минулого року, який був оприлюднений напередодні, повідомляє «Німецька хвиля».

Фахівці Федерації другий рік поспіль виділяють 10 країн, які недостатньо протидіють музичному піратству. І вдруге в цьому списку опинилася Україна.

Вона потрапила в один перелік з Китаєм та Росією, яких визнали найбільшими нелегальними виробниками компактів. Ще в цьому списку є Парагвай, Бразилія, Пакистан, Мексика, Іспанія, Тайвань і Тайланд.

Федерація оцінила минулорічний обсяг нелегальної реалізації музичної продукції в світі в чотири з половиною мільярди доларів.

Звіт позитивно оцінив намагання української міліції протидіяти роздрібним торговцям нелегальним товаром. Водночас заходи проти розповсюджувачів названо неадекватними.

Піратський ринок компакт-дисків в Україні оцінено в 42 мільйони доларів. Основною проблемою для України є величезний наплив незаконної музичної продукції з Росії. Дії української митниці на кордоні з Росією для блокування шляху поставок оцінено як незадовільні.

Попри санкції США проти України, що тривають вже 2 роки, Верховна Рада досі не внесла відповідних поправок до закону, що регулює виробництво компакт-дисків. IFPI рекомендує українському урядові посилити покарання за порушенням авторських прав.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus