УКРАЇНА

23:14

19.06

Влада

Терористи прицілились до поліклінік Петербурга?

0

Новими об’єктами терористичних атак у Росії можуть стати лікарні, поліклініки і пологові будинки. Найбільш висока ймовірність диверсій у Санкт-Петербурзі. Зокрема, на нараді всіх силових структур, що відбулася нещодавно в північній столиці, йшлося про заходи для посилення «антидиверсійної й антитерористичної безпеки» у лікувальних установах, повідомляють «Известия».

Усі петербурзькі лікарні зараз перебувають фактично у стані облоги, а співробітники всіх медзакладів міста проходять інструктаж і тренування за правилами поводження в надзвичайних ситуаціях. Схожа ситуація й у ряді інших регіонів, зокрема в Ростові-на-Дону і Нижньому Новгороді.

Зокрема, в одній з найбільших лікарень Петербурга – Маріїнській, розташованій в самому центрі Петербурга, недавно було видано наказ про жорсткість заходів для запобігання актів тероризму. Інструктаж пройшов весь персонал лікарні, включаючи гардеробниць і нянечок. Кожної четвертої години оглядаються всі приміщення, включно з горищами, комірчинами, підвалами. На території лікарняного комплексу заборонили паркування автотранспорту, серед іншого особистого, на якому лікарі приїжджають на роботу.

Заступник головного лікаря з ЦО і НС Маріїнської лікарні Олександр Агапитов на питання, чи пов’язані започатковані заходи з можливістю терактів, відповів ухильно. «В принципі так... За даними розвідуправління, можливі... В офіційному формулюванні наказу цього нема», - сказав він і додав, що три дні тому були показані фотороботи якихось громадян, на яких необхідно звернути увагу.

У силових структурах міста до прямого запитання - чи є оперативні відомості про підготовку терактів , у лікарнях - поставилися з осторогою. У відділі інформації Головного управління МВС на Північно-Заході відмовилися підтверджувати чи спростовувати цю інформацію.

Нагадаємо, раніше про можливості нових атак на регіони в електронному посланні оголосив глава чеченських терористів Аслан Масхадов.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus