УКРАЇНА

10:53

24.05

Влада

Черновецький пішов у президенти, щоб зміцнити «Нашу Україну»

0

Кандидат у президенти, член блоку «Наша Україна» Леонід Черновецький не вважає, що його участь у виборах одночасно з участю Віктора Ющенка призведе до розколу блоку. Про це Черновецький заявив журналістам після закінчення реєстрації його кандидатом у президенти, повідомляє «Українська правда».

Черновецький вважає, що такими діями він зміцнює блок «Наша Україна», до того ж його програма відрізняється від програми Ющенка. «Вона взагалі досить оригінальна і вам сподобається», - додав він.

На думку Черновецького, Ющенко заслуговує, щоб його підтримав весь український народ. «Але жодних дій, що суперечать демократії чи яким би то не було людям, я робити не збираюся», - сказав він, додавши, що хоче презентувати новий рух - християнсько-ліберальний.

Своє рішення щодо балотування в президенти Черновецький пояснив так: «Тому що я успішний, прожив багато років - мені вже 53 роки, у мене за плечима багатий життєвий досвід, у тому числі і політичний - я один зі старих депутатів (народний депутат трьох останніх скликань)». І додав, що знаходиться в опозиції. «Для мене ця подія: я перейшов бар’єр для того, щоб говорити те, що я думаю, а не те, що думають за мене», - зазначив Черновецький.

Він також заявив, що не збирається виходити з фракції «Наша Україна». «Я не зрадник: ви знаєте, хто ще є від «Нашої України» кандидатом. Ніхто не дочекається від мене, щоб я зняв свою кандидатуру», - сказав він.

Черновецький також повідомив, що не обговорював це питання з Ющенком. «Він - демократична людина і жодних умов ми з ним з цього приводу не обговорювали».

Нагадаємо, Черновецький приєднався до парламентської фракції «Наша Україна» у лютому цього року. Раніше був позафракційним.

З 15 зареєстрованих кандидатів у президенти Черновецький декларував найвищий доход у 2003 році - 7,7 млн. грн.

52-річний Черновецький - почесний президент Правекс-Банку.

Раніше в президентських кампаніях не брав участі.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus