УКРАЇНА

22:34

22.05

Влада

Із загальнонаціональним каналом «донецьким» доведеться почекати

0

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення відкликала рішення про винесення на вересневий конкурс на частоти додаткових 75 частот, прорахованих Укрчастотнаглядом на замовлення «Служби інформації», повідомляє «Телекритика».

Нагадаємо, Нацрада на своєму засіданні у середу ухвалила рішення винести «заднім числом» на вересневий конкурс на частоти ще близько 100 частот, прорахованих на замовлення зацікавлених телекомпаній. Найбільше частот – 75 – були прораховані без відома Нацради Укрчастотнаглядом на замовлення ТОВ «ТС «Служби інформації (екс-"ТВ-Табачук», що зараз належить донецькому підприємству «Східінвестпром» та громадянину Мелешу).

Сьогодні Нацрада повідомила, що протокол про це рішення не був підписаний усіма членами ради, через що не вступив у законну силу. Потім члени Нацради вирішили відкликати своє рішення про оголошення конкурсу, щоправда, не через незаконність оголошення конкурсу на додаткові частоти «заднім числом», а до погодження технічних параметрів.

Справа в тому, що Укрчастотнагляд запропонував частоти, що знаходяться на один крок від частот, якими користуються радіолокаційні станції. Подібна проблема вже виникала у Одесі та Харкові. Зокрема, у Харкові «Новому каналу» довелося витратитися на додаткове обладнання – встановлення спеціальних фільтрів – аби канал почав нормальне мовлення.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus