УКРАЇНА

20:53

27.05

Влада

Доренко записав Пінчука в партнери Березовського

0

Російський журналіст Сергій Доренко допускає, що Віктор Пинчук є партнером Бориса Березовського в Україні. Про це російський тележурналіст сказав на прес-конференції в четвер у Києві, повідомляє «Українська правда».

За словами Доренка, у вересні 2002 року ним було описано схему передачі влади від діючого українського президента своєму спадкоємцеві. Називався матеріал «План «Спадкоємець» і був написаний, як стверджує Доренко, «на прохання Бориса Березовського». Тоді Доренко пропонував розіграти схему, відповідно до якої «спадкоємець» президента з вищих ешелонів влади - «трудяга, дійсний мужик, правдолюб» - підвищує зарплати і пільги, піддаючись різкій критиці з боку Кучми «із приводу бюджету». Така діяльність «спадкоємця» закінчується тим, що Кучма відправляє його у відставку в самий пік успішної господарської діяльності і за місяць до виборів. Після чого, згідно з Доренком, «спадкоємець» не може не перемогти на президентських виборах.

У тексті «Плану «Спадкоємець», розданому журналістам, зокрема, сказано, що «необхідно на ранньому етапі проекту «Спадкоємець» створити інструменти тиску на Спадкоємця після його приходу до влади». Також у матеріалі відзначається, що «дуже добре, якби в нього були якісь плями на біографії».

За словами Доренка, він вважав за потрібне оприлюднити цей матеріал, оскільки його шляхи з Березовським «розійшлися», до того ж він (Доренко) є членом КПРФ, а Березовський виступає за заборону Компартії в Росії.

Доренко стверджує, що не знає, «кому він (план) потрібний був тут в Україні, але завжди, коли ми приїжджали разом з Березовським, ми приїжджали до Пінчука». «Можливо, Пінчук - це його (Березовського) контакт тут», - додав Доренко.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus