УКРАЇНА

16:29

26.05

Влада

Вінський вважає, що на трагедії «Краснолиманської» намагаються зробити політичний PR

0

“Смерті і сльози, що породила «Краснолиманська» хочуть використовувати для політичної піару, за допомогою якого “ті, що вже достатньо накрали” намагаються одержати черговий політичний капітал”, - висловив свою думку журналістові «proUA» перший секретар політради СПУ Йосип Вінський.

На його думку, Україні насамперед потрібна чесна влада, що може забезпечити прозорий механізм розподілу бюджетних коштів для вугільної галузі. Щоб вони потрапляли до тих, кому вони призначені, і витрачалися на зміцнення безпеки шахт.

“Трагедія на шахті “Краснолиманська” – це частина злочинного плану, спрямованого на розкрадання державного бюджету. Щорічно ми виділяємо величезні кошти на вугільну промисловість. Але ці гроші туди не надходять,” – упевнений Вінський. “І коли більш 10% державного бюджету щорічно виділяється на вугільну галузь, і при цьому сотні людей гинуть – це ненормально. Щоб вирішити таку проблему – потрібний порядок у державі і влада має бути відповідальною”.

Нагадаємо, що 31 людина загинула внаслідок вибуху метану і пожежі на шахті ДП «Вугільна компанія «Краснолиманська» (місто Родинське Червоноармійського району). Під землею було 48 гірників. 12 вийшли на поверхню самотужки. 5 вважають без вісти зниклими.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus