УКРАЇНА

08:47

22.05

Влада

Балога написав Кучмі про вибори в Мукачевому

0

Народний депутат Віктор Балога просить Президента України Леоніда Кучму вжити відповідних заходів щодо забезпечення конституційних прав громадян України під час виборів мера Мукачевого. Про це йдеться у відкритому листі В. Балоги до Президента, повідомляє «Українська правда».

«На сьогодні з вини керівництва Закарпатської обласної державної адміністрації виконання указу Президента від 25 грудня 2003 року «Про заходи для забезпечення конституційних прав громадян і нормалізації життєдіяльності м. Мукачевому Закарпатської області» перебуває під загрозою зриву. Так, дотепер не приступив до виконання обов’язків міського голови Мирослав Опачко. Офіційно він і надалі працює заступником голови облдержадміністрації. Разом з тим він підписує розпорядження і рішення від імені Мукачівского міськвиконкому, що суперечить чинному законодавству України», - сказано в листі до Президента.

Віктор Балога також зазначає, що «Вибори міського голови Мукачевого, призначені на 18 квітня цього року, теж перебувають під загрозою зриву». Усупереч Вашому указові, виконуючий обов’язки міського голови пан Опачко за активного сприяння голови Закарпатської обласної державної адміністрації пана Різака не надає підтримки роботі міської територіальної виборчої комісії, а навпаки змушує її робити протизаконні дії», - сказано в листі.

Аргументуючи в листі свою позицію, Балога розповідає, що «територіальна комісія відверто порушує Закон України «Про вибори депутатів місцевих рад і сільських, селищних, міських голів», а відповідного рішення судів не виконує». «Більш того, з невідомої причини вже четвертий день кабінет територіальної комісії закритий, невідомо, де знаходяться всі 15 членів комісії. У результаті паралізований хід виборчої кампанії, - сказано в листі.

Віктор Балога просить Президента вжити відповідних заходів щодо забезпечення конституційних прав громадян України обирати і бути обраними.

Як повідомлялося, 25 грудня 2003 року Президент підписав Указ «Про заходи для забезпечення конституційних прав громадян і нормалізації життєдіяльності м. Мукачевого Закарпатської області» і призначив виконуючим обов’язки міського голови Мирослава Опачка.

«Вибори мера Мукачеве, призначені на 18 квітня 2004 року, також перебувають під загрозою зриву. Усупереч Вашому указові, виконуючий обов’язки міського голови Опачко не сприяє роботі міської територіальної виборчої комісії, а навпаки, змушує неї робити протизаконні дії. Більш того, з невідомої причини вже четвертий день кабінет територіальної комісії закритий, невідомо, де знаходяться всі 15 членів комісії. У результаті паралізований хід виборчої кампанії» - сказано в листі.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus