УКРАЇНА

14:57

26.05

Влада

Білорусь зробила сусідам подарунок, вступивши до ЄЕП

0

Президент Білорусі Олександр Лукашенко назвав участь своєї країни в Єдиному економічному просторі (ЄЕП) і в Організації Договору про колективну безпеку (ОДКБ) знаком доброї волі й подарунком сусідам. Про це білоруський президент заявив, виступаючи з програмним зверненням перед білоруськими дипломатами, - передає РІА «Новости».

«Участь Білорусі в ЄЕП і в ОДКБ - це знак доброї волі і подарунок сусідам», - заявив Лукашенко. За його словами, членство в ЄЕП мало що дає і мало що дасть Білорусі, країна і без ЄЕП жила й існувала. При цьому він зазначив, що «якщо цей економічний союз відбудеться - це добре, але якщо не відбудеться, то Білорусь нічого не втрачає».

За словами президента, основні інтереси Білорусі перебувають в Росії й Україні і з цими країнами вже склалися гарні економічні відносини.

Лукашенко також відзначив, що свої інтереси в сфері безпеки Білорусь забезпечує в рамках єдиного угруповання військ з Росією. І від участі в ОДКБ теж нічого не має. За словами глави держави, Білорусь хотіла б, щоб ОДКБ була більш ефективною структурою і входила до загальноєвропейської системи безпеки.

Угоду про формування ЄЕП президенти України, Росії, Білорусі та Казахстану підписали у вересні 2003 року в Ялті.

Угоду про ЄЕП Україна підписала із застереженням, що виконуватиме його в частині, яка не суперечить її Конституції.

Уряди 4 країн мають намір до кінця 2004 року підготувати пакет проектів угод, який необхідно підписати для формування ЄЕП.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus