УКРАЇНА

20:52

22.05

Влада

Українське ТБ неспроможне задовольнити запити Доренка

0

Російський ведучий Сергій Доренко відмовився від усіх пропозицій, що стосуються роботи на українському телебаченні. Про це він повідомив сьогодні на прес-конференції в Києві, - передає «LIGA ONLINE».

Доренко відзначив, що пропозиції працювати на українських телеканалах над політичними програмами надходили до нього часто, причому, додав він, ці пропозиції робили самі власники ЗМІ. Однак, з кількох причин, він завжди відмовлявся.

Зокрема, за його словами, українське телебачення не може повною мірою надати необхідні умови для роботи. «Я говорив відверто хазяїнам каналів, що за існуючих у них можливостей і з існуючими у них службами інформації інформаційно-аналітичну програму, якісну, світового рівня, зробити практично неможливо», - сказав Доренко. І додав: «Вершки збити можна тільки з молока, якщо немає молока – вершки не вийдуть». На його думку, зробити якісну аналітичну програму нині може тільки російський канал НТВ.

Доренко підкреслив, що якби він погодився на роботу на українському телебаченні, то йому «довелося б конкурувати із самим собою зразка 1999-2000 років. Я боюся програти собі, я не боюся програти кому-небудь з колег», - сказав він.

Ще однією причиною відмови працювати на українському ТБ російський журналіст назвав те, що не хоче повертатися до вже пройденого етапу своєї кар’єри. «Я не вважаю, що я повинен знову “пахати” по 16 годин на день. Це більше не для мене, і я більше не збираюся цим займатися», - підсумував Доренко.

Як повідомлялося, Сергій Доренко відмовився працювати на Донецькому телебаченні.

Разом з тим, Доренко заявив, що має намір взяти участь у кампанії з виборів президента України на боці лідера КПУ Петра Симоненка.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus