УКРАЇНА

11:11

22.05

Влада

Леся Гонгадзе поскаржилася на Львівську облпрокуратуру

0

Мати Георгія Гонгадзе Леся Гонгадзе звернулася до Генеральної прокуратури з проханням провести експертизу останків тіла її родича, який загинув у 2002 році. Про це повідомила «Українська правда».

Леся Гонгадзе нагадала, що у листопаді 2002 на Львівщині зник син її племінника – 17-річний Микола Стасишин. Через півроку було знайдено його тіло. «У середу мого племінника викликали до Жидачівської прокуратури, молодший радник юстиції Синишин брутально, в хамській формі почав вимагати, щоб він забрав труп, який рік і три місяці зберігається у морзі», – розповіла Леся Гонгадзе. «На слова мого племінника, що досі не поведена молекулярна біологічна експертиза, представник прокуратури сказав, що це нереально і в цьому немає потреби», – зазначила Леся Гонгадзе.

За її словами, представник прокуратури навіть пропонував гроші на поховання сина її племінника, аби тільки тіло загиблого підлітка поховали.

Леся Гонгадзе попросила Генпрокуратуру втрутитися у цю ситуацію і призначити експертизу. Вона звернула увагу на дивні обставини смерті її родича – його не могли знайти протягом півроку, аж раптом його тіло виявили на пасовищі у 100 метрах від дому. За її словами, тіло повністю розклалося й залишився скелет, однак весь його одяг залишився абсолютно цілим. Так само трава під тілом була свіжа. Леся Гонгадзе додала, що її племінник упізнав сина по одягу, однак вимагає проведення експертизи.

На попередні звернення Лесі Гонгадзе і батька загиблого до Львівської обласної прокуратури та Генпрокуратури не надійшло жодної відповіді.

Леся Гонгадзе також вимагає від Генпрокуратури проведення порівняльної експертизи тіла Георгія Гонгадзе та його волосся, яке в неї зберігалося з дитинства.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus