УКРАЇНА

17:33

23.05

Влада

Іван Чиж знову переконував дипломатів, що цензури в Україні немає

0

Вчора відбулась зустріч Глави Держкомітету з телебачення і радіомовлення Іван Чижа з представниками дипкорпусу, акредитованими в Україні. На цій зустрічі він запевнив іноземних дипломатів, що в Україні заборонені цензура і будь-яке нав’язування програмної політики засобам масової інформації, повідомила «Українська правда».

Коментуючи питання про «темники», Чиж підкреслив, що комітет ніколи і жодним чином не нав’язував інформацію будь-якому комерційному, державному або самостійному каналу або ЗМІ, і «не буде цим займатися».

«Така упередженість використовується для створення специфічного іміджу України в цій сфері (інформаційній), а фактично як конкурентна боротьба проти держави з використанням інформаційних технологій», – сказав Чиж. У той же час, підкреслив він, коли до того чи іншого телеканалу надходить інформація про ту або іншу подію, канали «мають право самі вибирати, ставити або не ставити цю інформацію».

Чиж також нагадав, що в Україні прийнято мораторій на перевірки і закриття ЗМІ на час президентської кампанії. «Це дуже серйозний сигнал про довіру владі», – сказав він. У той же час за його словами, сьогодні в будь-якому конфлікті, у якому задіяні ЗМІ, намагаються обвинуватити владу. «Кожен конфлікт із законом, коли та або інша радіостанція не хоче повертати борги або період її ліцензії минає, подається в інтерпретації, начебто влада там присутня, що це все інспіровано владою. Це абсурд. Це абсолютно не відповідає дійсності», – запевнив дипломатів Чиж.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus