УКРАЇНА

11:01

24.05

Влада

Рябченко вважає, що КЗРК треба продати на відкритому конкурсі

0

Ціна за яку хочуть приватизувати “Криворіжський залізнорудний комбінат” не є ринковою. Про це «Громадському радіо» повідомив Олександр Рябченко, директор Міжнародного інституту приватизації, управління власністю та інвестицій.

За його словами внаслідок ухвалення закону “Про приватизацію “Укррудпрому” встановлені жорсткі обмеження щодо кількості учасників у конкурсі.

“Фактично немає можливості говорити про ринкові ціни, коли покупці заздалегідь відомі. Ціни визначаються експертним шляхом. І зрозуміло, що ця ціна не буде рівня ринкової. Фактично прийняття закону про особливості приватизації “Укррудпррому” призвело до того, що всі об’єкти, що стосуються цього підприємства будуть продавати не за ринковою вартістю. Це стосується і Криворіжского залізорудного комбінату. Я особисто вважаю, що він буде проданий за ціною, яка буде нижче 300 млн. грн. можливо 240 можливо 270 млн гривень. І це є наслідок специфіки його приватизації.

Эксперт вважає, що для того, щоби була дійсно ринкова вартість і держава отримала більше грошей від приватизації потрібно було проводити відкритий конкурс – тендер.

Нагадаємо, що контрольна спецiальна комiсiя Верховної Ради з питань приватизацiї збирається вивчити дiяльнiсть компанiї, що оцінювала «Криворiзький залiзорудний комбiнат», яка на думку комісії, iстотно занизила вартiсть гiрничорудного пiдприємства. Про це агентству «Iнтерфакс-Україна» повiдомила голова комiсiї Валентина Семенюк. За її словами умови приватизацiї могли бути пiдготовленi «пiд конкретного олiгарха», що визначило вартiсть пiдприємства.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus