УКРАЇНА

02:58

23.04

Влада

Мороз: Україна не буде в Євросоюзі

0

Кандидат в президенти Олександр Мороз заявив, що Україна ніколи не буде членом Євросоюзу. Про це повідомила «Українська служба BBC» .

Мороз сказав, що у разі перемоги не ставитиме собі за мету вступ України до ЄС і назвав спекуляціями теперішні заяви влади та опозиції про євроінтеграцію. Лідер соціалістів також зазначив, що в разі приходу до влади він не орієнтуватиметься у своїй політиці ані на Схід, ані на Захід.

“Ми ніколи не будемо в Європейському Союзі і нам нічого там робити. А чи хоче цього Євросоюз? Я переконаний, що ні. І не так все просто для тих країн, що увійшли до ЄС, а для тих, хто там був раніше, теж не краще”, – вважає Мороз.

Нагадаємо, що вступ до Євросоюзу є офіційно проголошеною стратегічною метою зовнішньої політики України. Водночас Україна продовжує євразійську інтеграцію, адже цього року парламент ратифікував угоду з Російською федерацією, Білорусією та Казахстаном щодо створення Єдиного економічного простору.

Досі Олександр Мороз не заявляв, що виступає проти членства в ЄС. У своїй президентській програмі лідер соціалістів назвав Україну європейською державою та заявляє про європейський вибір.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus