УКРАЇНА

10:44

22.05

Влада

Українці більше не побачать програми «Проте»

0

Програми «Проте» більше не буде на каналі «1+1», заявив генеральний директор ЗАТ «Студія «1+1» Володимир Оселедчик.

Як зазначає «Телекритика», коли канал «1+1» подав заявку на форматний конкурс на вільні години на УТ-2, з’явилися чутки про те, що висвітленням діяльності парламенту на каналі займатимуться Дмитро Джангіров та Дмитро Корчинський, ведучі програми «Проте».

Оселедчик зауважив, що до цієї інформації ставиться «як до жарту», і, мовляв, «таких чуток не могло бути». А програми «Проте» більше на каналі не буде.

За його словами, подана до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення програмна концепція каналу враховує умови форматного конкурсу на УТ-2, згідно з якими канал-претендент має висвітлювати діяльність парламенту та органів місцевого самоврядування.

Запропонована студією «1+1» концепція передбачає, що у проміжок з 10:00 до 16:00 на каналі виходитимуть що дві години новини (о 10:00, 12:00, 14:00, 16:00). Канал також планує прямі включення з парламенту. За словами Оселедчика, ці додаткових 9 годин доповнюють загальну концепцію каналу і розроблялися як цілісна концепція 24 годин мовлення.

«А у нічний час, так званий «час бика» (час після 2-ї ночі до світанку), буде спеціальна програма прямої соціальної допомоги, яка орієнтується власне, даруйте за медичний термін, на людей з депресивними станами, людей із гострим відчуттям самотності тощо», - сказав Оселедчик. І додав, що канал планує зробити цю соціально-психологічну програму зі зворотнім зв’язком.

За словами Оселедчика, висвітлення роботи парламенту вестиметься в інформаційному, а не в аналітичному режимі.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus