УКРАЇНА

00:38

23.05

Влада

Крім транспорту, Кірпа опікуватиметься і зв’язком?

0

Державний комітет зв’язку та інформатизації буде перепідпорядкований Мінтрансу, а саме міністерство буде реорганізовано на Міністерство транспорту і зв’язку. Відповідний проект указу президента вже підготовлено.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна», посилаючись на інформоване джерело. За словами джерела, цей проект може бути підписаний найближчим часом.

Держкомітет зв’язку створено у 1997 році в процесі реорганізації Міністерства зв’язку. У 1999 році перетворено на Держкомітет зв’язку та інформатизації, він став правонаступником Держкомітету зв’язку, Державного агентства інформатизації України, Головного управління з питань радіочастот при Кабінеті міністрів України.

Відповідно до закону «Про телекомунікації», що вступили в силу наприкінці минулого року, з 1 січня 2004 року Держкомз’вязку та інформатизації втрачає частину своїх функцій, що перейдуть до Національної комісії регулювання зв’язку, яка має бути створена до кінця поточного року.

Відповідно до закону, НКРЗ є центральним органом виконавчої влади зі спеціальним статусом, що підконтрольний президентові України, члени НКРЗ і її голова (всього 8 осіб) призначаються президентом за поданням прем’єр-міністра терміном на п’ять років. Склад НКРЗ, відповідно до Закону, має бути сформований до кінця поточного року.

НКРЗ є основним органом регулювання в галузі, а за Держкомз’вязку залишалися функції управління і регулювання радіочастотного ресурсу. Однак після ухвалення минулого місяця ВР Закону «Про внесення змін до Закону України «Про радіочастотний ресурс України» (поки не підписано президентом України), Держкомз’вязку практично віддаляється з ринку телекомунікацій як регулятор, і в його віданні залишаються тільки функції оперативного, технологічного управління та інші.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus