УКРАЇНА

23:21

16.02

Влада

Генпрокуратуру просять зайнятись Тягнибоком

0

Держкомнацміграції України звернувся до Генеральної прокуратури України з проханням дати правову оцінку висловлюванням народного депутата України Олега Тягнибока, які він зробив 17 липня на горі Яворина. Про це повідомляє «Українська правда», посилаючись на повідомлення Держкомнацміграції.

Комітет, до сфери компетенції якого входить вжиття заходів проти розпалювання міжнаціональної ворожнечі, «вважає слова Тягнибока такими, що мають відверто ксенофобське спрямування і порушують захищені законом конституційні права громадян за етнічною ознакою».

Одночасно Держкомітет заявляє, що він вважає «абсолютно неприпустимим коли народний депутат, якій присягав на вірність всьому багатонаціональному народу України, привселюдно, нікого не соромлячись, розпалює міжнаціональну ворожнечу».

У Держкомітеті вважають, що «лозунги на кшалт «треба віддати Україну українцям» несуть величезну загрозу для внутрішньополітичної стабільності» і висловлюють переконаність, що «Генпрокуратура у зв’язку з вищевикладеним ганебним вчинком народного депутата буде вживати всі передбачені чинним законодавством заходи, щоб захистити як міжнаціональний мир в країні, так і права наших співвітчизників - представників всіх етносів, які є невід’ємною частиною єдиного народу України».

Нагадаємо, що минулої суботи народний депутат Тягнибок заявив на мітингу біля могили командира Української повстанської армії Клима Савура на Івано-Франківщині: «Вони не боялися як i ми зараз не маємо боятися, вони взяли автомат на шию i пiшли в тiї лiси, вони готувалися i боролися з москалями, боролися з нiмцями, боролися з жидвою i з iншою нечистю яка хотiла забрати в нас нашу українську державу… Треба вiддати Україну, нарештi, українцям. Отi молодi люди i ви, сивочолi, оце є та сумiш якої найбiльше боїться москальско-жидiвська мафія, яка сьогоднi керує в Українi». Промову Тягнибока показав телеканал «Інтер».

Лідер фракції «Наша Україна» Віктор Ющенко заявив про виключення Олега Тягнибока із фракції.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus