УКРАЇНА

06:03

23.05

Влада

Ющенко виключив Тягнибока з «Нашої України»

0

Лідер фракції «Наша Україна» Віктор Ющенко заявляє про виключення Олега Тягнибока із фракції. Таке рішення було прийнято Ющенком за наслідками обговорення на координаційній раді коаліції «Сила народу» заяви Тягнибока на Івано-Франківщині, повідомили «proUA» у прес-службі Віктора Ющенка.

Координаційна рада розцінила виступ як такий, що наносить шкоду іміджу демократичних сил.

Таке рішення було прийняте, незважаючи на те, що у сьогоднішній заяві Тягнибок заявив, що його виступ на вшануванні вояків УПА не є позицією фракції «Наша Україна» і її лідера, а лише його власними поглядами.

За словами Ющенка, він виступає категорично проти розпалювання міжнаціональної ворожнечі, використання міжнаціональної карти у політиці, антисемітизму і ксенофобії. «Патріот України – не є синонімом слова ксенофоб», – наголосив він.

Ющенко підкреслив, що тема міжнаціональних відносин є надзвичайно делікатною. «Треба бути надто обережним і виваженим в усьому, що стосується цієї теми. Треба пам’ятати, що ми живемо у третьому тисячолітті, філософією якого є політкоректність, повага до людини, міжетнічна і міжконфесійна толерантність», – підкреслив Ющенко, додавши, що «Наша Україна» виступає за єдність народу України, і «сьогодні час збирати, а не роз’єднувати».

Нагадаємо, що минулої суботи народний депутат Тягнибок заявив на мітингу біля могили командира Української повстанської армії Клима Савура на Івано-Франківщині: «Вони не боялися як i ми зараз не маємо боятися, вони взяли автомат на шию i пiшли в тiї лiси, вони готувалися i боролися з москалями, боролися з нiмцями, боролися з жидвою i з iншою нечистю яка хотiла забрати в нас нашу українську державу… Треба вiддати Україну, нарештi, українцям. Отi молодi люди i ви, сивочолi, оце є та сумiш якої найбiльше боїться москальско-жидiвська мафія, яка сьогоднi керує в Українi». Промову Тягнибока показав телеканал «Інтер».

Віктор Ющенко вимагав від Тягнибока вибачитися за ксенофобські вислови й попередив його про можливість виключення з фракції “Наша Україна”.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus