УКРАЇНА

11:55

23.05

Влада

Кивалов хоче грошей

0

Глава Центральної виборчої комісії України Сергій Кивалов хоче переконати керівництво країни змінити підхід до фінансування цього відомства на період виборчої кампанії, повідомляє ForUm.

Про це глава ЦВК заявив у середу в перебігу зустрічі з послом, координатором проектів ОБСЄ в Україні Девізом Ніколасом, співробітником з питань виборів офісу координатора проектів ОБСЄ в Україні Мортеном Енбергом і радником з питань виборів Гарольдом Епсеном.

Як пояснив С.Кивалов, ЦВК може фінансуватися лише з держбюджету, і ці кошти в ньому закладені, але використовувати їх можна буде лише в третьому кварталі - коли президентська кампанія вже повинна стартувати. Це дуже серйозна проблема, вважає глава ЦВК, і такий підхід не може йти на користь загальній справі. «У третьому кварталі треба працювати, а не чекати грошей і не пояснювати суб’єктам виборчого процесу, що в нас «проблеми з коштами», - заявив С.Кивалов.

Він також зазначив, що в парламенті знаходяться кілька законопроектів, що стосуються виборчого процесу, у тому числі, і законопроект про Центвиборчком у новій редакції. С.Кивалов наголосив на важливості прийняття цих документів, відзначивши, що «члени ЦВК повинні бути захищені в правовому сенсі, щоб виключити можливість будь-якого тиску».

Своєю чергою Д.Ніколас висловив зацікавленість у співробітництві з українським ЦВК. Він зазначив, що ОБСЄ не буде втручатися у виборчий процес, але може допомогти провести чесні вибори.

С.Кивалов завпевнив співрозмовників, що ЦВК «має всі можливості», щоб забезпечити проведення виборчої кампанії на належному організаційному рівні.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus