УКРАЇНА

18:03

24.06

Влада

Держкомрезерв розпочав закупівлю зерна

0

Державний комітет з матеріальних резервів почав закупівлю продовольчого зерна на тендерній основі з метою збільшення державних запасів продовольства. Про це повідомив заступник голови Держрезерву Володимир Курко, повідомляють «Українські Новини».

У першому тендері брало участь 42 підприємства. Результати першого тендера на 125 тис. тонн продзерна будуть відомі в понеділок, 26 липня, після чого протягом 5 днів буде укладено договори і протягом місяця зерно має бути поставлене на підприємства Держрезерву.

За словами Курка, Держрезерв має у своєму розпорядженні кошти для проплати 125 тис. тонн продзерна.

Наступні тендери із закупівлі зерна в Держрезерв відбудуться 27 липня і 3 серпня і проходитимуть включно до 7 вересня 2004 року.

Цього року Держрезерв має намір закуповувати продовольче зерно 3 і 4 класів, жито, гречку, кукурудзу, соняшник і не планує закуповувати ячмінь.

Нагадаємо, на початку липня прем’єр-міністр Віктор Янукович заявив про намір Кабінету Міністрів закупити в Держрезерв 1,5 млн. тонн зерна врожаю 2004 року за ціною не менш ніж 800 гривень за тонну.

Наприкінці квітня Кабмін доручив Держрезервові купити в липні-жовтні 1 млн. тонн продовольчого зерна врожаю 2004 року з метою стабілізації ринку.

Кабмін раніше заявляв про намір купити 3 млн. тонн зерна врожаю 2004 року до державного фонду для забезпечення стабільності на ринку зерна і хліба, серед іншого не менш ніж 1,5 млн. тонн зерна для формування регіональних ресурсів і ще 1,5 млн. тонн зерна купити через ДАК «Хліб України» і Держрезерв.

Потреба внутрішнього ринку в зерні для виробництва хліба і хлібобулочних виробів становить 6,3-6,5 млн. тонн.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus