УКРАЇНА

05:24

22.05

Влада

Кивалов запевнив представників ОБСЄ, що під час виборів ЦВК буде абсолютно безстороннім

0

Центральна виборча комісія України під час майбутньої президентської кампанії дистанціюватиметься від політики й ідеології. Про це заявив перебігу зустрічі з представниками ОБСЄ в Україні голова ЦВК Сергій Кивалов.

Кивалов у середу зустрівся з послом, Координатором проектів ОБСЄ в Україні Девізом Ніколасом, співробітником з виборчих питань офісу координатора проектів ОБСЄ в Україні Мортеном Енбергом, радником з виборчих питань Гарольдом Епсеном, повідомляє прес-служба ЦВК.

За словами Кивалова, визначальними постулатами роботи ЦВК будуть неупередженість, прозорість і законність. «Виборчий процес - це насамперед відповідальність перед громадянами за їхнє життя в найближчі кілька років. Тому не може навіть бути думки про якусь заангажованість», - наголосив Кивалов. За його словами, ЦВК має всі можливості, щоб забезпечити проведення виборів на належному організаційному рівні.

Водонораз, голова ЦВК відзначив серйозну проблему - фінансування виборчої кампанії. Центральна виборча комісія може фінансуватися лише з Державного бюджету. Ці засоби можна буде використовувати лише в третьому кварталі - саме тоді, коли кампанія вже повинна стартувати, сказав Кивалов. Він планує зустрітися з керівниками нашої держави, щоб переконати їх у тому, що такий підхід не може піти на користь спільній справі. «У третьому кварталі треба працювати, а не чекати грошей і не пояснювати суб’єктам виборчого процесу, що в нас «проблеми з засобами»,- зазначив глава ЦВК.

Під час зустрічі йшлося також про стан законодавчого забезпечення виборів Президента України, про підтримку роботи Офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні ЦВК, повідомляє «Оглядач».

Девід Ніколас, Координатор проектів ОБСЄ в Україні, заявив, що ОБСЄ зацікавлено в співробітництві з Центральною виборчою комісією. «Ми не можемо і не будемо втручатися у виборчі процеси, але ми можемо допомогти вам, вашій країні в тім, щоб вибори Президента України насправді, а не декларативно, були чесними, прозорими і справедливими», - зазначив Ніколас.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus