УКРАЇНА

13:16

22.05

Влада

Румунію турбує не монополія, а екологія в дельті Дунаю

0

Румунія заявляє, що її претензії до відновлення Україною судноплавного ходу «Дунай-Чорне море» мають, насамперед, екологічний характер. Про це журналістам сьогодні повідомив представник Міністерства закордонних справ Румунії Космін Гінеску, передає «Громадське радіо».

За його словами, Румунія стурбована можливим впливом робіт на стан навколишнього середовища, а не порушенням монопольного положення Румунії в дельті Дунаю.

Нагадаємо, Канал «Дунай – Чорне море» прокладають через територію транскордонного Дунайського біосферного заповідника, який має транскордонний статус, внесений до світових природних резервацій ЮНЕСКО.

Роботи з відновлення каналу «Дунай-Чорне море» почалися 11 травня 2004 року.

У травні Всесвітній фонд дикої природи (World Wildlife Fund) закликав негайно припинити будівництво каналу «Дунай-Чорне море».

Раніше занепокоєння з приводу будівництва каналу виражали Сполучені Штати Америки.

Екологічна організація «Міжнародний Соціально-Екологічний Союз» (МСоЕС) попереджала про небезпеку вибухів боєприпасів під час будівництва каналу, що залишилися в руслі Дунаю з часів останньої війни.

Національна академія наук України теж неодноразово виступала проти будівництва каналу, вважаючи, що це зруйнує розташований там заповідник.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus