УКРАЇНА

12:42

20.06

Влада

Корчинський і не думав про «Нашу Україну»

0

Лідер об’єднання «Братство» Дмитро Корчинський спростовує інформацію про те, що мав намір назвати свою партію «Наша Україна». Про це «proUA» повідомили в прес-службі Корчинського.

Заяву депутата Олександра Морозова «Братство» називає «чистої води провокацією, що містить перекручені факти».

«Ми ні на мить не збиралися змінювати назву нашої громадської організації. Нам не потрібна «Наша Україна», тому що в нас є «Братство». «Братство» - це краща назва з тих, що є в Україні», - йдеться в заяві прес-служби.

Корчинський відзначив, що «Наша Україна» - це вже існуючий політичний бренд і, незважаючи на те, чи зареєстрований він у Держдепартаменті інтелектуальної власності, у будь-якому разі ця назва є політичною власністю Віктора Ющенко. «...Ми не вважаємо за можливе претендувати на нього. Ми не маємо в цьому потреби», - додав він.

«З’ясування того, чи потрібно і чи своєчасно називати ту чи іншу партію брендовим ім’ям «Наша Україна» - це внутрішня справа блоку Віктора Ющенка. Ми переконливо просимо цей блок, політичні сили, що входять до нього, не втягувати «Братство» у свої внутрішні розборки», - зазначено в заяві прес-служби Корчинського.

Як повідомлялося, депутат із фракції «Наша Україна» Олександр Морозов заявив, що партія «Реформи і порядок» змінила назву на партію «Наша Україна», щоб зупинити провокацію з боку партії «Братство» Дмитра Корчинського. За його словами, була інформація, що «Братство» збиралося взяти назву «Наша Україна». Тому щоб зарезервувати цей бренд, було ухвалене рішення перейменувати ПРП на «Нашу Україну».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus