УКРАЇНА

14:03

18.06

Влада

В Одесі – 11-й випадок захворювання на черевний тиф

0

В Одесі зареєстровано 11-й випадок захворювання на черевний тиф. У зв’язку з цим закрито на дезинфекцію всі ринки міста і заборонено продаж готової кулінарної продукції, повідомляють «Факти, ICTV».

За останні дні, за інформацією Міністерства охорони здоров’я, занедужали двоє людей, в тому числі і дитина. Зараз вони у стані середньої важкості перебувають у міській інфекційній лікарні.

Санітарно-епідеміологічна служба проводить у місті протиепідемічні і профілактичні заходи, у тому числі бактеріальні обстеження всіх осіб, що контактували із хворими. СЕС бере проби води і харчових продуктів, проводить дезинфекційні заходи в усіх встановлених місцях перебування хворих.

Крім того, на санітарну обробку і остаточну дезінфекцію закрито всі ринки Одеси, заборонено продаж готової кулінарної продукції.

Джерела і фактори передачі інфекції уточнюються. З метою надання практичної допомоги в організації і проведенні протиепідемічних і профілактичних заходів створено комісія міністерства, до якої увійшли провідні фахівці-інфекціоністи й епідеміологи.

Комісія працює в Одесі, де проводиться масове обстеження населення і його тестування з метою виявлення хворих на черевний тиф з тих осіб, у яких спостерігається лихоманка.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus