УКРАЇНА

17:43

21.05

Влада

Мін’юст створить реєстр найкращих юристів і юридичних фірм для захисту інтересів України за кордоном

0

Міністерство юстиції розпочало роботу над реєстром вітчизняних та іноземних юридичних компаній, а також українських фахівців у сфері права, що, у разі потреби, можуть бути притягнуті державою як незалежні фахівці в сфері українського законодавства або як юридичні радники під час розгляду позовів проти України в іноземних юрисдикційних органах. Про це повідомив міністр юстиції України Олександр Лавринович.

За словами міністра, заявку на внесення до реєстру може подати будь-який фахівець у сфері права, а також будь-яка вітчизняна й іноземна юридична компанія, що буде відповідати кваліфікаційним вимогам. У претендентів має бути відповідне свідчення про право займатися юридичною діяльністю, практика роботи не менше 10 років, а також досвід представлення інтересів держав і держорганів в іноземних юрисдикційних органах. Крім того, претенденти мають володіти професійною лексикою на одній із мов, на яких провадиться судочинство, і низкою інших рис, повідомляє «Оглядач».

В даний час Україна є стороною у 12 справах за позовами, що надійшли у різні іноземні юрисдикційні органи. За словами міністра, це - інвестиційні справи, що розглядаються в Міжнародному центрі з врегулювання інвестиційних суперечок при Всесвітньому банку; справи, пов’язані з арештом судів; справи, розпочаті за позовами проти Фонду держмайна України і справи, пов’язані з захистом майнових інтересів держави Україна за кордоном. Протягом останнього року на користь України в іноземних юрисдикційних органах було ухвалено рішень на суму близько 10 млрд. доларів США.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus