УКРАЇНА

14:32

24.05

Влада

ПОРА обурилася провокацією в Херсоні

0

Кампанія ПОРА заявила, що категорично відкидає будь-який зв’язок і причетність до погрому офісу “Нашої України” в Херсоні. Про це «proUA» повідомили в прес-службі організації.

Також ПОРА заявила, що не здійснює жодних заходів спрямованих на підтримку чи протидію учасникам виборчого процесу. На переконання керівників Кампанії ПОРА, примітивна провокація у Херсоні не може зупинити правду. Крім того, ПОРА вважає, що згаданий інцидент спрямований на втягування одного з ключових учасників виборчого процесу в протидію з широким громадським рухом з метою зменшення політичного рейтингу. “Ми вважаємо, що херсонські події черговий раз доводять: нездатність правоохоронних органів забезпечити права, спокій і порядок для громадян; зростаючу тенденцію до використання недоброчесних методів боротьби та використання провокацій у виборчому процесі; що чесна й прозора виборча кампанія не може бути гарантована владою та її кандидатами”, – заявила прес-служба організації.

Нагадаємо, що в ніч з 19 на 20 липня 2004 року невідомі розгромили офіс “Нашої України”, який був розташований у сусідньому будинку з Херсонською обласною державною адміністрацією. Місце злочину було заліплено листівками позапартійної Кампанії ПОРА, що як відомо проводить інформаційну та просвітницьку діяльність для забезпечення демократичних виборів президента.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus