УКРАЇНА

13:11

22.05

Влада

Кучма схвалив програму розвитку ЖКГ

0

Президент Леонід Кучма підписав закон «Про загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2004-2010 роки». Про це «proUA» повідомили в прес-службі глави держави.

Закон набере сили з дня його опублікування.

Як повідомлялося, програма спрямована на задоволення потреб споживачів у житлово-комунальних послугах належного рівня і якості, забезпечення ефективної роботи і розвиток підприємств ЖКГ в умовах ринку. Вона передбачає організацію ефективного управління в сфері виробництва і надання житлово-комунальних послуг, тобто розмежування повноважень органів місцевого самоврядування і місцевих держадміністрацій у сфері ЖКГ, формування інституту власників житлового фонду шляхом створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, формування інституту кербудів, передача підприємств ЖКГ у приватну власність, забезпечення державної регуляції діяльності суб’єктів природних монополій у сфері централізованого водо-, теплопостачання і водовідводу.

Крім того, програмою передбачено забезпечення беззбиткового функціонування підприємств ЖКГ(запровадження нового механізму формування цін і тарифів на житлово-комунальні послуги для ощадливого використання енергетичних і матеріальних ресурсів, палива, електроенергії, води, теплової енергії), реструктуризацію заборгованості населення і заборгованості житлово-комунальних підприємств. Також передбачено технічне переоснащення ЖКГ.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus