УКРАЇНА

11:33

21.09

Влада

Семенюк вважає, що КЗРК хочуть продати задешево

0

Контрольна спеціальна комісія Верховної Ради з питань приватизації має намір вивчити діяльність компанії-оцінювача ВАТ «Криворізький залізорудний комбінат» (Дніпропетровська обл.), що істотно занизила вартість гірничорудного підприємства.

Про це агентству «Інтерфакс-Україна» повідомила голова комісії Валентина Семенюк.

Як повідомлялося, оцінку Криворізького залізорудного комбінату проводила “Міжнародна консалтингова компанія - оцінка» (Київ), що оцінила 100% акцій ВАТ «Криворізький залізорудний комбінат (КЗРК, Дніпропетровська обл.) у 242 млн. грн.

Балансова вартість основних засобів КЗРК станом на 31 грудня 2003 р. становила 745 млн. грн.

“Міжнародна консалтингова компанія - оцінка» відома тим, що під час приватизації проводила оцінку вартості Нікопольського заводу феросплавів минулого року і комбінату «Криворіжсталь».

За словами В.Семенюк, зараз комісія має у своєму розпорядженні документи, на підставі яких була проведена оцінка підприємства.

«Ми перевіримо правильність оцінки й індексації основних фондів, після чого будемо приймати рішення», - пояснила народний депутат.

В. Семенюк відзначила, що комісія також розгляне складання умов приватизації КЗРК. При цьому вона припустила, що умови приватизації могли бути підготовані «під конкретного олігарха», що визначило оціночну вартість підприємства.

Маріупольський меткомбінат ім. Ілліча, що заявляв про зацікавленість у придбанні цього гірничорудного підприємства, оцінював його на рівні 700 млн. грн.

Підприємства, які раніше входили до державної акціонерної компанії «Укррудпром», у тому числі КЗРК, підлягають приватизації відповідно до закону про особливості приватизації підприємств ГЗК. З цією метою створена комісія, до якої ввійшли по три представники від Фонду держмайна (ФДМ) України і Міністерства промислової політики.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus