УКРАЇНА

10:15

10.12

Влада

Адам Мартинюк упевнений у чесності і прозорості президентських виборів в Україні

0

«Україна зацікавлена в чесних і прозорих президентських виборах», - заявив сьогодні перший заступник Голови Верховної Ради України Адам Мартинюк на зустрічі з делегацією Секретаріату Ради Європи, очолюваної Директором з питань стратегічного планування Жаном-Луї Лораном.

А.Мартинюк відзначив, що в Україні «задоволені увагою, яку приділяє Рада Європи і Європейський Союз проблемам, що є в Україні». Водночас, зазначив він, «ми б хотіли, щоб резолюції, які приймають європейські установи щодо України, були більш об’єктивними». Зокрема, наголосив А.Мартинюк, резолюція ПАРЄ щодо України, ухвалена в січні 2004 року, «не відповідає дійсності», тому що «ніякої політичної кризи в Україні не існує».

Перший заступник Голови Верховної Ради заявив, що Україна зацікавлена в «чесних і прозорих президентських виборах». Сьогодні, сказав він, парламент розглядатиме законопроект про вибори Президента, що у випадку схвалення «зведе до мінімуму фальсифікацію виборів», а в четвер планується прийняти постанову про оголошення всенародних виборів Президента 31 жовтня цього року. А.Мартинюк також запевнив, що Україна зацікавлена в присутності на виборах міжнародних спостерігачів, і закликав міжнародні установи до об’єктивного підходу до процесів, які відбуваються в нашій країні, повідомляє «LIGA ONLINE».

Своєю чергою, Ж.-Л.Лоран висловив сподівання, що президентські вибори в Україні будуть вільними, і повідомив, що РЄ планує направити на вибори своїх спостерігачів. За його словами, основною метою візиту є підведення підсумків реалізації четвертої загальної програми Ради Європи й Євро комісії щодо зміцнення демократичної стабільності в Україні, зокрема, приведення українського законодавства до норм ЄС. «Наша місія – місія допомоги й інформації, - сказав Ж.-Л.Лоран. – Мета усіх програм співробітництва – припинення моніторингу, якщо Україна виконає всі зобов’язання перед Радою Європи».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus