УКРАЇНА

04:22

23.05

Влада

Генпрокуратура з’ясовуватиме, чому і хто закрив «Континент»

0

Парламентський комітет з питань свободи слова звернувся до генпрокурора із запитом щодо з’ясування правомірності дій голови Національної ради з телебачення та радіомовлення Бориса Холода щодо припинення мовлення радіо «Континент». Як повідомляє «Українська правда», учора відбулось засідання парламентського комітету з питань свободи слова та інформації за участі членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення та керівництва Державного комітету зв’язку та інформатизації України.

На засіданні обговорювались, зокрема, питання про закриття радіо «Континент», яке ретранслювало у Києві програми “Української служби Бі-Бі-Сі”, “Німецької хвилі”, “Голосу Америки” та вечірні інформаційні програми “Громадського радіо”. Пояснюючи причини позбавлення «Континенту» права на користування радіочастотою, начальник центру «Укрчастотнагляд» Володимир Олійник повідомив, що це рішення було ухвалене на підставі листа голови Нацради з питань телебачення і радіомовлення Бориса Холода від 2 березня 2004 року.

Однак присутні на засіданні члени Нацради заявили, що Національна рада не приймала жодного рішення щодо припинення мовлення радіостанції «Континент» на своїх засіданнях. За словами першого заступника голови Нацради Віктора Понеділка, з 2003 року Національна рада ухвалила лише одне рішення щодо радіо «Континент», яке стосувалось включення радіостанції до єдиного державного реєстру телерадіоорганізацій.

Відтак Комітет з питань свободи слова та інформації для з’ясування ситуації звернувся до генерального прокурора України Геннадія Васильєва.Як повідомив 3 березня цього року директор “Континенту” Сергій Шолох, у радіостанції конфіскували радіопередавач та обладнання до нього. За його словами, це сталося без рішення суду, а підставою для конфіскації стала постанова міліції та “Укрчастотнагляду”.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus