УКРАЇНА

06:20

28.05

Влада

Україна і Кіпр встановили безвізові поїздки для дипломатів

0

Україна і Кіпр підписали угоду про безвізові поїздки власників дипломатичних і службових паспортів, повідомив журналістам глава прес-служби МЗС України Маркіян Лубківський, - передають «Українські Новини».

Угода між Кабінетом Міністрів України й урядом Кіпру була підписана 15 липня в місті Нікосія (Кіпр) під час україно-кіпрських політичних консультацій.

Угода встановлює безвізовий порядок в’їзду громадян України і Кіпру, що користуються дипломатичними і службовими паспортами, на територію іншої країни, перебування там терміном до 90 днів і виїзд із неї. При цьому громадяни обох держав і члени їхніх родин, що виконують офіційну місію в дипломатичному представництві чи консульській установі своєї держави або є працівниками міжнародних організацій, мають право в’їжджати, виїжджати і перебувати на території іншої держави без віз протягом усього терміну їхнього відрядження.

Угода набере чинності на 30-й день після того, як сторони взаємно повідомлять одна одну про виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання нею чинності.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus