УКРАЇНА

00:49

26.04

Влада

«Краснолиманська": кількість жертв росте

0

Виявлено тіла ще шести гірників, що загинули в результаті вибуху на шахті «Краснолиманська» Донецької області. Таким чином, кількість загиблих досягла 31 особи, - передає «Остров».

Як повідомив віце-прем’єр-міністр Андрій Клюєв, уже упізнані тіла 20 загиблих гірників. Тіла 17 з них підняті на поверхню і доставлені до Донецька для проведення судово-медичної експертизи.

За словами Клюєва, дата поховання загиблих гірників ще не визначена. Швидше за все, похорони проходитимуть з середи по п’ятницю в різних містах, де мешкали загиблі шахтарі.

У результаті загибелі 31 гірника на шахті «Краснолиманська» (за даними на 13.00 20 липня) сиротами залишилося більше ніж 30 дітей.

Клюєв також повідомив, що ситуація на аварійній ділянці характеризується великим вмістом метану і сильною задимленістю. Протягом найближчих 24 годин на шахті відбуватиметься затоплення виробки з метою гасіння пожежі, що продовжується дотепер.

Крім того, для гасіння пожежі й охолодження виробок будуть застосовані установки з рідким азотом.

Про причини вибуху говорити поки що рано, відзначив Клюєв. Він відкинув версію про вибух у результаті проведення підривних робіт, відзначивши, що вибух стався під час перезміни, коли ні вибухові, ні видобувні роботи на шахті не велися. За його словами, причину зможуть установити тільки фахівці, коли побувають безпосередньо на місці вибуху.

У даний момент шахта зупинена. Проводяться лише загальні роботи для підтримання життєдіяльності підприємства.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus