УКРАЇНА

15:17

22.05

Влада

Стівен Пайфер пропонує не перевіряти бізнес опозиціонерів на час виборчої кампанії

0

Помiчник заступника держсекретаря США у справах Європи та Євразiї Стівен Пайфер пропонує накласти мораторій на перевірки податківцями підприємств, які належать бізнесменам від опозиції. Він заявив це у Варшаві, де брав участь в українсько-польсько-американських консультаціях щодо спільної участі у відбудові Іраку. Про це повідомляє «Громадське радіо».

Стівен Пайфер, який раніше працював послом США в Україні, схвалив рішення парламенту про запровадження мораторію на податкові перевірки засобів масової інформації протягом президентської виборчої кампанії. На його думку, це значно зменшить тиск на незалежні медіа, який представники міжнародної спільноти спостерігали протягом останніх місяців. Водночас Стівен Пайфер пропонує розширити мораторій і на перевірки бізнесу опозиціонерів. “Ми сподiваємось, що мораторiй поширюватиметься i на такi перевiрки», - наголосив американський дипломат.

Верховна Рада України вчора підтримала постанову, що встановлює мораторій на перевірки засобів масової інформації під час передвиборної кампанії. За неї проголосували 294 депутати з 438, що зареєструвалися в залі.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus