УКРАЇНА

10:38

27.05

Влада

Приватизація «Укррудпрому» наповнить тіньовий фонд Януковича?

0

Член Комітету Верховної Ради з питань бюджету Євген Жовтяк заявив, що кошти від приватизації дочірніх підприємств «Укррудпрому» підуть у «завуальований передвиборчий фонд» прем’єр-міністра України Віктора Януковича. Про це «proUA» повідомили в прес-службі Української народної партії.

«І ці півмільярда, і приватизаційні суми, що надійдуть пізніше, безпосередньо спрямовуються в завуальований передвиборний фонд кандидата від влади Януковича, що фактично створений статтею 109-3 трансформованого закону про бюджет-2004», – сказав Жовтяк. На думку депутата, цією статтею, якою виписано розподіл коштів, що надійшли від приватизації понад план (план 5,2 мільярда гривень) урядові дозволено витрачати на «забезпечення передвиборчих обіцянок кандидата від влади». «Тому, з урахуванням сьогоднішніх угод, у розпорядженні Януковича вже близько 2 мільярдів гривень. І це лише липень – продовження буде», – прогнозує Жовтяк.

Він також переконаний, що найближчими днями зовнішньоекономічний баланс України зафіксує значні валютні кошти, що переводяться з офшорів, і за які, на думку депутата, і будуть купувати пакети акцій трьох ГЗК.

Нагадуємо, 16 липня 2004 року ФДМ продав три гірничо-збагачувальних комбінати. ТОВ «Смарт-груп» придбало 37,57%-й пакет акцій ВАТ «Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат» за 162,9 мільйона гривень; ЗАТ System Capital Management придбало контрольний держпакет ВАТ «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат» у розмірі 50%+1 акція за 106,03 мільйона гривень; ТОВ «Артаник» придбало контрольний держпакет ВАТ «Північний гірничо-збагачувальний комбінат у розмірі 50%+1 акція за 207,6 мільйона гривень.

Компанія System Capital Management належить донецькому бізнесменові Ринату Ахметову. System Capital Management контролює компанію «Артаник».

Компанію «Смарт-груп» тримає російський бізнесмен Вадим Новинський.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus