УКРАЇНА

12:01

23.05

Влада

В Україні від раку щороку вмирає майже 100 тисяч людей

0

В Україні зберігається тенденція зростання захворюваності населення онкологічними хворобами. Про це в середу говорили учасники парламентських слухань «Онкологічні захворювання в Україні: проблема і шляхи подолання», повідомляє «Оглядач».

Щорічно кількість хворих на рак збільшується майже на 160 тис. осіб. За словами міністра охорони здоров’я України Андрія Підаєва, у працездатному віці питома вага раку як причини смерті у чоловіків становить 14%, у жінок - 29%, тривалість життя онкологічного хворого зменшується на 17-18 років, до 40% цього часу припадає на працездатний вік. Серед чоловічого населення до 19% смертності від онкологічних захворювань становить рак легенів, а серед жіночого 20% смертності спричинено раком молочної залози.

Серед багатьох факторів найбільше на розвиток онкозахворювань впливають паління, наслідки чорнобильської катастрофи, а також екологічний стан навколишнього середовища. При цьому однією з найбільш актуальних проблем у сфері онкологічної допомоги є несвоєчасне (запізнє) виявлення онкологічних захворювань.

Рівень захворюваності збільшується за рахунок старіння населення України, що значно підвищує ризик розвитку злоякісних новоутворень.

Сьогодні, за словами Підаєва, на онкологічному обліку в Україні стоїть 818 тис. осіб.

Смертність від онкологічних захворювань посідає друге місце після серцево-судинних захворювань. Щороку від раку вмирає приблизно 100 тис. людей.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus