УКРАЇНА

08:04

20.04

Влада

Лінгвісти досліджують лайку Кіркорова

0

Голова суду у справі Ароян – Кіркоров Ірина Владимирова, як очікується, ухвалить сьогодні рішення про проведення лінгвістичної експертизи повного запису прес-конференції Філіпа Кіркорова, що сталася 20 травня в Ростові-на-Дону. Про це повідомляє «Інтерфакс».

Як повідомив адвокат журналістки Ірини Ароян Володимир Лівшиць, «у понеділок суд поки нічого не постановив щодо проведення лінгвістичної експертизи запису прес-конференції з метою встановити, чи є слова Кіркорова ненормативною лексикою й образливими для адресата». Виступаючи в ефірі радіо «Ехо Москви», адвокат повідомив, що сторона Кіркорова представила судові висновки фахівця російської Академії Наук, у якому написано, що слова матірні в загальному сенсі не є образливими. Як зазначив Лівшиць, обвинувачення наполягає на тому, щоб лінгвістичну експертизу проводили фахівці факультету філології і журналістики Ростовського державного університету.

Вчора, 19 липня 2004 року судова колегія на чолі з мировим суддею Владимировою заслухала показання свідків з боку позивачки Ароян і її саму. При цьому голова суду відмовила захисникові Кіркорова в задоволенні клопотання про проведення фоноскопічної експертизи запису прес-конференції (прослуховування запису прес-конференції з метою встановлення через голос особистостей, що вели діалог – Авт.).

Засідання суду проходило в закритому режимі. Повідомляючи про це, судовий пристав пояснив журналістам, що таке рішення почасти викликане мірами безпеки в зв’язку з воронезькими подіями (зранку у понеділок у Воронежі стався вибух на автобусній зупинці, одна людина загинула, п’ятеро одержали поранення – Авт.).

Як повідомив один із присутніх на засідання, Жовтневий районний суд Ростова-на-Дону ухвалив рішення проводити подальші засідання в справі про образу Кіркоровим журналістки Ароян у відкритому режимі. Тим самим суд відмовився задовольнити клопотання адвоката обвинувачуваного Олександра Коробчанського про проведення подальших засідань у закритому режимі. Він мотивував своє прохання тим, що в матеріалах справи присутні нецензурні вислови. Суд також задовольнив клопотання адвоката співака про проведення засідань без присутності на них обвинувачуваного, котрий не може приїхати в Ростов-на-Дону через щільний гастрольний графік.

Нагадаємо, що скандал на прес-конференції в Ростові-на-Дону спалахнув, коли у відповідь на запитання кореспондента місцевої газети Ірины Ароян про велику кількість римейків у його творчості Філіп Кіркоров, використовуючи нецензурні висслови, зажадав від неї покинути залу. Крім того, за твердженням Ароян, після цього охорона Кіркорова чинила на неї фізичний тиск.

22 червня 2004 року Ароян подала заяву до мирового суду Жовтневого району Ростова-на-Дону. Позов Кіркорову пред’явлено у частині 2 статті 130 Кримінального Кодексу РФ – публічна образа. Максимальне покарання, яке передбачає ця стаття, – рік виправних робіт.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus