УКРАЇНА

10:51

24.05

Влада

ПРП перейменувалося в “Нашу Україну” через Корчинського

0

Партія «Реформи і порядок» змінила назву на партію «Наша Україна», щоб унеможливити провокацію з боку партії «Братство» Дмитра Корчинського. Про це заявив депутат із фракції «Наша Україна» Олександр Морозов, повідомляє «Українська правда» .

«Існувала інформація, що «Братство» збиралося взяти назву «Наша Україна». Тому щоб зарезервувати цей бренд було ухвалене правильне рішення переіменувати ПРП у «Нашу Україну», – сказав Морозов. За його словами, зараз триває пошук механізму створення єдиної партії.

Водночас керівник виборчої кампанії Ющенка Олександр Зінченко заявив, що вважає доцільним створення партії Ющенка лише після президентських виборів. За словами Зінченка, Ющенко переможе «як кандидат, якого підтримує не лише окрема партія чи широка коаліція, а як кандидат, який користується підтримкою найширших кіл суспільства». При цьому він зазначив, що партійна приналежність відіграє вирішальну роль лише на наступних президентських виборах в 2009 році.

На думку Зінченка, після перемоги у жовтні 2004, Ющенко обов’язково зконцентрує увагу на «створенні потужної політичної партії європейського типу для підтримки своєї політичної діяльності», повідомила прес-служба Ющенка.

Нгадаємо, що 18 липня 2004 року в Києві відбувся з’їзд партії «Реформи і порядок», делегати якого вирішили взяти нову назву – «Наша Україна», – що мало би стимулювати створення єдиної партії на базі блоку Ющенка. Це рішення викликало негативну реакцію серед представників інших партій, що входять до «Нашої України».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus