УКРАЇНА

10:41

24.05

Влада

Україномовні ЗМІ обкладуть пільговими податками?

0

Державний комітет телебачення і радіомовлення України має намір ініціювати пільгове оподаткування для україномовних засобів масової інформації, а також кіно- й аудіопродукції. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Держкомітет також планує сприяти створенню і проведенню на радіо і телебаченні циклу передач, присвячених державній мові, традиціям українського народу і національних меншин, що живуть в Україні, популяризувати кращі здобутки національної літератури, систематично здійснювати заходи щодо популяризації, розвитку і функціонування української мови.

Крім того, Держкомітет збирається підготувати звернення до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення про впровадження моніторингу мовного режиму комерційних радіостанцій і телеканалів з обліком кількісних і якісних показників українського ефірного часу при ліцензуванні та розподілі ефірних частот.

Держкомітет також має намір здійснювати переклади на українську мову кращих здобутків світової драматургії, посилити відповідальність художніх керівників за підвищення рівня мовної культури в театрально-видовищних установах України.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus