УКРАЇНА

07:56

21.05

Влада

Янукович більш зрозумілий Росії, ніж Ющенко

0

Президент російського Фонду ефективної політики Гліб Павловський вважає, що прем’єр-міністр України Віктор Янукович є більш зрозумілим політиком для російської влади, ніж лідер блоку „Наша Україна” Віктор Ющенко. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції в Києві, - передає «УНІАН».

“У нас є певна недовіра до політиків, які нечітко формулюють свою позицію майже з будь-якого питання”, - сказав Павловський, говорячи про Ющенка. Політолог відзначив, що виникає відчуття, начебто Ющенко живе в умовах постійної передвиборної кампанії, оскільки не дає чітких відповідей на питання, які цікавлять Росію на переговорах з Україною. „У нас люблять ясність”, - підкреслив Павловський.

У той самий час він відзначив, що Янукович належить до групи політиків, які зрозумілі російській владі. „Він належить до групи українських політиків зі зрозумілими для нас позиціями”, - сказав Павловський.

Він також заявив про рішення відкрити в Києві «Російський клуб», який займатиметься відносинами між Україною і Росією.

За словами Павловського, «Російський клуб» буде «неурядовою організацією, що запрошуватиме різних осіб з Росії – державних, недержавних, культурних». Фінансуватимуть «Російський клуб» «російські громадські та комерційні суб’єкти», - передає «Українська правда».

Павловський відкинув твердження, що він є політтехнологом: «Політтехнологія – це різновид бізнесу, це не найцікавіше, що є в політиці». «Я працюю в сфері розробки політики і політичних рішень. Ми є незалежним центром, який працює за контрактом із замовниками», - відзначив Павловський і додав, що серед його клієнтів є адміністрація президента Росії, а сам він радник глави АП РФ. За його словами, «на Заході близько третини політичних рішень розробляються центрами».

Він також сказав, що на час виборів в Україні висаджуються «трохи піратські команди» російських політтехнологів. «Їхнє завдання – отримати комерційний прибуток, продати відпрацьовані прийоми. Це як у рекламщика».

У той самий час Павловський сказав, що російські технологи, імовірно, працюють на опозицію. «У опозиції більше вільних грошей. А там і мисливці за вільними грішми».

Як відомо, під час обрання Президентом РФ Володимира Путина Гліба Павловського вважали одним із основних технологів кампанії. Його також називали провідним аналітиком Кремля.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus