УКРАЇНА

20:03

22.06

Влада

Головне управління держслужби неефективно використало 2 млн. грн.

0

Рахункова палата заявила, що Головне управління державної служби неефективно використало 2 млн. гривень бюджетних коштів у 2001-2003. Про це повідомили «Українські Новини».

За інформацією прес-служби Рахункової палати, результати перевірки показали, що Головдержслужба, до функцій якої входить планування потреб держорганів у кадрах і організація підготовки держслужбовців, не забезпечує координацію і належний контроль за навчанням і працевлаштуванням випускників-магістрів. «На навчання магістрів держу правління випуску 2001-2003 років, які не працевлаштувалися в органах влади, неефективно використано понад 2 млн. гривень бюджетних коштів», – заявила прес-служба Рахункової палати.

Також Національна академія державного управління при використанні коштів на оплату праці зробила кілька порушень, що призвели до збільшення вартості підготовки магістрів держуправління.

Усього за 2003 рік необґрунтовані витрати на оплату праці склали 493,6 тис. гривень. Рахункова палата направила інформацію з цього питання Президентові Леоніду Кучмі і Верховній Раді. Свої висновки Рахункова палата направила Кабінетові Міністрів і Головдержслужбі для вживання необхідних заходів.

Нагадаємо, що Рахункова палата є підлеглим Верховній Раді інститутом фінансово-економічного контролю за використанням коштів держбюджету.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus