УКРАЇНА

02:01

20.04

Влада

Гудима співчуває ПРП

0

Голова ЛОО Української народної партії Олекса Гудима вважає передчасним перейменування ПРП у партію «Наша Україна». Про це повідомила «Українська правда» .

«Після похмілля партія «Реформи і порядок» повинна вибачитися й сказати, що вони помилилися, бо думали, що надворі листопад чи грудень», – заявив Гудима. Народний депутат наголосив, що Віктор Ющенко не знав про ініціативу ПРП змінити назву на «Наша Україна». «На Говерлі були всі засновники «Нашої України», окрім ПРП, а вони за той час провели з’їзд», – сказав Гудима.

За його словами, сьогодні мала відбутися нарада політичного об’єднання «Сила народу», серед питань якої і розгляд ситуації щодо перейменування ПРП. «Після того, як закінчиться нарада, партії «Реформи і порядок» можна буде поспівчувати», – заявив депутат.

В свою чергу, перший заступник керівника Центрального штабу Віктора Ющенка Юрій Єхануров, коментуючи перейменування ПРП в «Нашу Україну», зазначив, що почалося змагання за Ющенка не лише на загальнодержавному рівні, але і всередині блоку «Наша Україна».

«Складовими цих процесів можна назвати: перейменування Українського народного руху в Українську народну партію, далі – дискусія навколо створення єдиної партії на базі Блоку, утворення коаліції «Сила народу», і врешті – рішення недільного з’їзду партії «Реформи і Порядок» щодо зміни назви на «Нашу Україну"», - зазначив Єхануров.

Нагадаємо, що учора з’їзд Партії «Реформи і Порядок» ухвалив рішення перейменувати ПРП у партію «Наша Україна». Крім того учасники з’їзду підтримали на президентських виборах Віктора Ющенка.

4 липня 2004 року лідер «Нашої України» Віктор Ющенко та лідер БЮТ Юлія Тимошенко підписали угоду про створення об’єднання «Сила народу», назвавши його першим кроком до широкої коаліції єднання демократичних сил.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus