УКРАЇНА

16:48

23.04

Влада

Нацрада обмежила телерекламу

0

Національна рада з телебачення і радіомовлення порекомендувала телерадіокомпаніям обмежувати рекламу спонсорів програм. Про це повідомляють «Факти, ICTV».

Нацрада вирішила, що відповідно до Закону «Про рекламу» у телепрограмах, створених і показаних за участі спонсорів, заборонено надавати будь-як рекламну інформацію про спонсора чи його товари. Реклама імені чи знака товарів (послуг) спонсора, за рекомендацією Нацради, може розміщуватися як усне оголошення імені спонсора, повідомлення про нього титрами чи рухомим рядком, а також статичного чи динамічного зображення його імені. Нацрада також нагадує, що пункт 4 статті 13 Закону «Про рекламу» забороняє переривати рекламою програми і передачі для дітей. Крім того, Нацрада нагадала, що стаття 5 закону забороняє спонсорувати програми новин.

Нагадаємо, що в липні 2003 року Верховна Рада встановила основи рекламної діяльності, ухваливши Закон «Про рекламу». Закон передбачає чітке встановлення сфери застосувань реклами, встановлення правил щодо переривання рекламою різних видів телепередач. Закон забороняє спонсорство новин, а також забороняє трансляцію іноземної телереклами, за яку не сплачено українським телеорганізаціям.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus