УКРАЇНА

13:11

19.06

Влада

Путін хоче реформувати СНД

0

Російський президент Володимир Путін заявив про необхідність якісного зміцнення Співдружності незалежних держав. Про це повідомляє РІА «Новости».

«Ми підійшли до визначеного рубежу в розвитку СНД і, по суті, знаходимося перед альтернативою. Або ми доможемося якісного зміцнення Співдружності, створимо на її базі реально працюючу, впливову у світі регіональну структуру, або нас неминуче чекає розмивання цього геополітичного простору, і як наслідок – остаточне падіння інтересу до роботи в СНД серед його держав-учасників», – сказав президент РФ на засіданні Ради безпеки Росії, присвяченій СНД. Він також наголосив, що не можна допустити, щоб СНД цілком утратила вплив і авторитет.

Щоб уникнути цього і домогтися значних результатів роботи об’єднання, Путін запропонував обновити модель співробітництва в СНД. Насамперед, на думку президента РФ, ставлення до СНД повинна змінити сама Росія: «Ця вимога безпосередньо стосується і самої Росії, політика якої в СНД не завжди вирізнялася ефективністю, прагматизмом і, що особливо важливо, послідовністю».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus