УКРАЇНА

08:29

22.06

Влада

Сьогодні Кіркорова можуть посадити

0

Сьогодні Жовтневий районний суд Ростова-на-Дону розпочне розгляд позову про захист честі і гідності журналістки Ірини Ароян до Філіпа Кіркорова.

Журналістка звинувачує артиста в завданні публічних образ і вимагає суворого покарання. Кіркоров вважає, що хоч і не стримався на прес-конференції в Ростові, але формально журналістку не ображав. Поки ж Кіркоров намагається одержати максимум користі з цієї скандальної історії.

«Я випустив зараз сингл за мотивами цієї нещасливої прес-конференції. Це мій бізнес. Природно, хоч щось, хоч якісь дивіденди я повинен одержати з цієї історії,» - заявив співак.

«Я думаю, це буде скандал десятиліття... Тому, щоб довести, що я не боюся в цьому житті нікого і нічого, я відкликаю своїх московських адвокатів з цієї справи і ладен за дорученням віддати вести справу будь-якому ростовському адвокатові в будь-якій ростовській адвокатській конторі за 500 карбованців».

Ростовська журналістка «Газети Дону» Ірина Ароян через суд звинуватила співака в тім, що Кіркоров на прес-конференції 20 травня образив її. На підставі позову 22 червня суд порушив проти Кіркорова кримінальну справу , що передбачає відповідальність за образу і приниження честі і гідності людини.

Згідно КК РФ, образа, що завдається в публічному виступі, що привселюдно демонструється в засобах масової інформації, - карається штрафом у розмірі до 200 мінімальних розмірів оплати праці або в розмірі заробітної плати чи іншого доходу засудженого за період до двох місяців, або обов’язковими роботами на термін до ста вісімдесяти годин.

За метеріалами Newsru.com.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus