УКРАЇНА

01:13

24.05

Влада

«Наша Україна» дружитиме з нацменшинами

0

Сьогодні, 17 березня, відбулося підписання угоди про співробітництво і взаємодію між блоком «Наша Україна» і Конгресом національних громад України. Від «Нашої України» документ підписали Віктор Ющенко та Роман Безсмертний, від Конгресу національних громад України - співпрезидент Станіслав Костецький і виконавчий віце-президент Йосип Зісельс.

Коментуючи цю подію, В.Ющенко зазначив, що «індикатором демократії в будь-якій країні є те, наскільки комфортно почуваються представники національних меншин», повідомляє прес-служба НУ.

«Часто в Україні політика формується на штучному створенні конфліктів. Наприклад, влада навмисно поділяє державу за мовною, національною, релігійною та територіальною ознаками. Усе це призводить до того, що Україна втрачає перспективи на майбутнє», – зазначив лідер «Нашої України».

«Дуже важливим завданням напередодні президентських перегонів є недопущення використання пропаганди, гасел, що провокують ворожнечу між етнічними та мовними групами», – заявив В.Ющенко.

Й.Зісельс, своєю чергою, повідомив, що співробітництво між «Нашою Україною» і Конгресом національних громад України продовжується вже понад три роки, протягом яких було підписано низку угод в окремих напрямках діяльності. «В Україні немає основ для міжетнічних конфліктів, - переконаний Й.Зісельс, - а якщо і з’являються якісь подібні матеріали, то це – провокація».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus