УКРАЇНА

16:07

21.05

Влада

Депутати одержали Послання Кучми

0

Президент України Леонід Кучма надіслав до Верховної Ради письмовий текст щорічного Послання щодо внутрішнього і зовнішнього стану України. Про це повідомив у середу на брифінгу директор Національного інституту стратегічних досліджень Анатолій Гальчинський. За його словами, Президент України цього року не буде виступати з щорічним посланням перед Верховною Радою, що відповідає нормам Конституції.

Крім десятисторінкового опису внутрішнього і зовнішньополітичного положення України, Послання містить також розділ, присвячений розвиткові в країні цивільного суспільства, розділ щодо підсумків соціально-економічного розвитку за минулий рік і сім тематичних доповідей.

Перші три з них стосуються економічних реформ, зокрема, розвитку енергетики, агропромислового комплексу і стану на ринку праці. В інших йдеться про розвиток регіонів, детінізації економіки, оборонної політики України. Останній розділ має назву «Розширення Євросоюзу: нові перспективи і можливості для України». За словами Гальчинського, у цьому розділі не зазначено конкретний термін вступу України до ЄС, він присвячений в основному наслідкам розширення ЄС для України, повідомляє «Главред».

Радник Президента також відзначив, що робота над різними частинами Послання велася від декількох місяців до двох років, і нинішнє Послання – це «не анонімний документ, під ним стоять підписи108 експертів і науковців», - зазначив він.

Уперше Послання до Верховної Ради України (за назвою «Шляхом радикальних економічних реформ») Леонід Кучма зачитав у жовтні 1994 року. Навесні 2002 року він востаннє зачитав щорічне Послання в стінах парламенту. Цей документ був тематичним і називався «Європейський вибір».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus